“Feed me”, czyli krwiożercze rośliny w Ogrodzie Botanicznym

Letni Projektor wystartował! W ubiegłą niedzielę, tuż po 20:00 otworzyliśmy bramę Ogrodu Botanicznego aby zaprosić kinomanów na pierwszy seans naszego kina plenerowego. Mimo porannych obaw, pogoda była idealna, co zgromadziło kilkaset osób które w mgnieniu oka zajęły przygotowane leżaki, krzesła i pufy. Część osób została obdarowana kocami, osoby doświadczone poprzednią edycją same zadbały zarówno o miejsca do siedzenia jak i kosze piknikowe.

Atmosfera była niesamowita, frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Film – “Little Shop of Horrors” wywołał dużo spontanicznych reakcji zapewniając wrażenia z pogranicza komedii, dramatu i science-fiction. Co zrozumiałe, część osób ukradkiem obserwowała czy rosnące wokół wielkie rośliny nie przypominają czasem filmowej Audrey Młodszej. Nikt na szczęście nie został pożarty, otaczająca flora nie domagała się jedzenia i cały seans zakończony został gromkimi brawami.

Dziękujemy za przybycie, dziękujemy władzom Ogrodu oraz naszym Sponsorom!

A już w przyszły weekend duża projekcja w Parku Bednarskiego, którą na rozbudzenie apetytu poprzedzi mała projekcja w “Massolicie”.

Zapraszamy!

Więcej zdjęć z ogrodu Botanicznego można oglądnąć w naszej Facebook’owej galerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.348918755189349.82883.119111661503394&type=3

Be Sociable, Share!